fushe-kruje

Shpërthime me lëndë plasëse në Fushë-Krujë dhe Lushnje

Dy shpërthime me lëndë plasëse janë regjistruar mbrëmjen e së martës në Fushë-Krujë dhe Lushnje. Sipas informacioneve paraprake, në lagjen "Magaze" të...

Vrasja e Ndojt, dëshmia e dy vëllezërve: Na sulmoi i pari, e lamë të gjallë kur ikëm

Është zbardhur një pjesë nga dëshmia e vëllezërve Miri, të cilët janë arrestuar si autorë të dyshuar për vrasjen 34-vjeçarit Indrit...

FOTO/ Familjarët e gjetën të pajetë në kanal, detaje nga vrasja në Fushë-Krujë

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e 34-vjeçarit Indrit Ndoj në Fushë-Krujë. Gazetarja  Kloida Gjuzi raporton se i riu banonte...

Qarkullonte me armë zjarri dhe municion luftarak, arrestohet 36-vjeçari

Një 36-vjeçar është arrestuar në Fushë-Krujë, në kuadër të opracionit policor të koduar “Borizana”. Gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e shtetasit...

Tentoi t’i fuste të birit drogë në burg, arrestohet 53-vjeçari

Një 53-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga njësia operacionale e Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm në IEVP e Fushë-Krujës. Shtetasi G.G ishte...

Sekuestrohen 20 kg drogë gjatë operacionit në Fushë-Krujë, 1 i arrestuar

Policia e Fushë-Krujës ka dhënë detaje për operacionin anti-drogë të zhvilluar një ditë më parë. Mësohet se janë sekuestruar 20 kg kanabis...

Atentatet ndaj grupit të Ervis Martinajt, Ylli Brahimi rasti i katërt

Atentati i ndodhur mbrëmjen e së premtes në Laç ku humbi jetën Klisman Preçi dhe i plagosur , dyshohet se ka...

Gjendet një automjet i djegur, dyshohet i autorëve të atentatit në Laç

Një automjet i djegur është gjendur në fshatin Borizanë në Krujë. Dyshohet se ky automjet i përket autorëve të atentatit ndodhur...

VIDEO | Ekzekutimi i ish-policit Reçi dhe lidhja me atentatin e Fushë-Krujës

Euronews Albania ka siguruar videon e ekzekutimit të Xhelal Reçit në Laç në nëntor të vitit të kaluar. Pamjet e kamerave të...

Largohet kreu i Policisë Kufitare, dështon takimi Kurti-Vuçiç | 5 ngjarje

Largohet nga detyra kreu i Policisë Kufitare, pritet rokadë në disa drejtori Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Gledis Nano firmos largimin...

23-vjeçari i vrarë në atentat, viktima e tretë e bandës së Ervis Martinajt

Grupi hetimor i ngritur për vrasjen e trefishtë ndodhur të dielën në Fushë-Krujë po ndjek disa pista. Fokusi është tek konfliktet...

3 viktima në atentatin e Fushë-Krujës, sulm kibernetik | 5 ngjarjet e javës

4 autorë, si ndodhi atentati me 3 viktima në Fushë-Krujë Detaje të reja kanë dalë nga atentati në Fushë Krujë ku...

Me bandën e Ervis Martinajt, e shkuara e viktimave të atentatit në Fushë-Krujë

Viktimat e atentatit të sotëm në mbikalimin e Fushë-Krujës ishin me precedent kriminal në fushën e krimeve ndaj personit, pjestarë të...

Atentat me 3 viktima në Fushë-Krujë, ‘braktiset’ Gjiri i Lalzit | 5 ngjarje

50 plumba në atentatin e Fushë-Krujës, zbulohet identiteti i një prej viktimave Në drejtim të automjetit ku ndodheshin 3 personat të...

4 autorë, si ndodhi atentati me 3 viktima në Fushë-Krujë

Detaje të reja kanë dalë nga atentati në Fushë Krujë ku humbën jetën 3 persona,  Diklen Vata, Brilant Martinaj dhe Besmir...

Gjendet një pistoletë në automjetin e viktimave nga atentati në Fushë-Krujë

Policia ka gjetur një pistoletë brenda automjetit tip "Golf" në të cilin udhëtonin 3 personat të cilët mbetën të vrarë nga...