Gazetari Eni Ferhati

Policia blindon aeroportin e Rinasit, hiqen makinat e parkuara nga terminali

Të martën në Tiranë pritet të zhvillohet samiti BE-Ballkani Perëndimor. Në kryeqytet pritet të mbërrijnë 27 liderët perëndimorë të Bashkimit Europian dhe...