gazetari

“Ndoqi familjen e prokurores”, gazetari: Haxhiu më i rrezikshmi në 10 vitet e fundit

Gazetari Lavdrim Lita tha në emisionin Now në Euronews Albania se dështimi i atentateve të pretenduara ndaj dy prokuroreve, asaj të...

Sulmi terrorist, gazetari: Ja arma misterioze “204” e ushtrisë së Serbisë

Gazetari i Euronews Albania Kosovë Gjoci solli në emisionin Now në Euronews Albania detaje nga sulmi i armatosur ndaj policisë së...

“Armë të sofistikuara që s’i ka askush në Ballkan”, gazetari: Janë prodhim serb

Gazetari Idro Seferi në një lidhje nga Beogradi me emisionin Now në Euronews Albania se armët e sekuestruara nga policia e...

Gazetari: Rama çoi në Kukës “artilerinë e rëndë të veriut”, si po përplasen klanet

Gazetari Andrea Danglli në një intervistë për Euronews Albania skanoi zgjedhjet e pjesshme për Bashkinë Kukës. I pyetur nga Thimi Samarxhi, se...

Gazetari Dritan Laçi tregon tre llojet e shpërndarësve të drogës

Gazetari Dritan Laçi tregoi në emisionin Review në Euronews Albania se ka tre lloje shpërndarësish droge; ata që merren me klubet...

Gazetari-zëdhënësit të policisë: Bëtë show, ngritët helikopterin për 190 gr drogë!

Gazetari Dritan Laçi debatoi në emisionion Review në Euronews Albania me zëdhënësin e policisë Gent Mullai lidhur me megaoperacionin e policisë...

Gazetari Qafoku: Habitem me ata që vazhdojnë besojnë Bashën

Gazetari Roland Qafoku tha në një intervistë për Euronews Albania se është për t’u habitur që ka  ende njerëz që besojnë...

Gazetari zbulon çfarë pa në Shpirag 5: Rezervuari i naftës kalon kontratën e Shell

Gazeatri i Euronews Albania, Neritan Gjergo, zbuloi detaje të reja nga kërkime për naftë në malin e Shpiragut. I ftuar në emisionin...

Gazetari: Do kemi lajm të fortë, një socialist i rëndësishëm do marrë drejtimin e PS

Gazetari Denis Dyrnjaja bëri një deklaratë të fortë në studion e Euronews Albania, ku tha se mund të kemi ndryshim në...

“Harroi sobën, e zuri gjumi”- Detaje nga djegia e gazetarit, xhaxhai: Punonte 2 punë

Mediat greke kanë publikuar detaje nga vdekja tragjike e gazetarit Antonis Chrysoulakis, i cili u dogj në ambientet  e banesës së...

Sulmohet gazetari në Prizren, Festivali Dokufest kundërshtohet nga bashkësia islame

Të premten në Prizren është protestuar kundër një performance të realizuar në hapje të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit të Shkurtër dhe...

Gazetari revoltohet me Gazment Bardhin: Pazarxhi, i bëre atentat PD-së

Gazetari Reldar Dedaj tha në një intervistë për “Now me Erla Mëhillin” në Euronews Albania se Partia Demokratike nuk është pronë...

U thirr për çështjen e inceneratorëve, gazetari zbulon çfarë dorëzoi në SPAK

Gazetari Elvi Fundo, zbuloi në një intervistë për emisionin “Review” në Euronews Albania, dokumentet e dorëzuara prej tij në SPAK në...

“Largimi i Ahmetajt, strategji për t’u mbrojtur”. Gazetari Muça zbulon detajet

Gazetari Flogert Muça tha në një intervistë për Euronews Albania se vendimi i Arben Ahmetajt për t’u larguar nga vendi dhe...

Gazetari zbulon mesazhin e Ahmetajt për SHBA-në: Ja çfarë nënkupton ish-zyrtari

Gazetari Poli Hoxha tha në një intervistë për Euronews Albania se Ahmetaj nuk do kthehet të përballet me drejtësinë në Shqipëri. Sipas...

Gazetari: Dosja e SPAK për Ahmetajn e kopsitur, ndaj iu shmang ballafaqimit

Gazetari Poli Hoxha tha në një intervistë për Euronews Albania se Arben Ahmjetaj hetohet prej më shumë se 7 muajsh nga...