Gent Strazimiri

Strazimiri: Rama do largohet nga presioni i popullit, duhet revolucion

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri thotë se kryeministri  Edi  Rama do të largohet nga presioni popullor, pasi sipas tij, nuk...

Gent Strazimiri: Policët shoqëruan të riun se do vendoste flamurin tek Kryeministria

Pas fjalimit të kreut të PD-së, Sali Berisha protestuesit çanë kordonin e efektivëve, të cilët kishin rrethuar Kryeministrinë. Protestuesit hodhën bojë dhe...