Geriana Bendaj

EMRAT/ Kontrabandë ilaçesh, arrestohet administratori dhe farmacistja në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar administratorin e një farmacie dhe një farmaciste, për kontrabandë ilaçesh. Në prangat e policisë kanë rënë Ermir...