gjekmarkaj

Përjashtimi i deputetëve, Gjekmarkaj: Basha mashtron për t’ia faturuar Bardhit

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj deklaroi se vendimi i Lulzim Bashës për të përjashtuar 11 deputetë që i përkasin grupit...

Ç’ndodh nëse Basha shkarkon nënkryetarin e parlamentit? Flet vetë Gjekmarkaj

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj tha në “Now me Erla Mëhillin” se nëse Lulzim Basha e shkarkon si nënkryetar Kuvendi...

Gjekmarkaj sulmon Bashën: Të futi Rama nën sqetull, do që të të bëjë deputet

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Gjekamarkaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se Lulzim Basha është përgjegjës për situatën ku...

Agron Gjekmarkaj zbulon prapaskenat: Pse jam me Berishën dhe jo me Bashën

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Gjekmarkaj  shpjegoi në emisionin Now në Euronews  Albania pozicionimin e tij publik në krah të Berishës...

“S’mbështes asnjë krah, nuk shkoj në asnjë mbledhje”, Gjekmarkaj: PD më keq se kurrë

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj tha në një intervistë për Euronews Albania se bashkimi i opozitës nuk mjafton për ta...

Haxhiu: Basha të largohet nga PD bashkë me Gridën dhe Salianjin

Lulzim Basha duhet të largohet nga PD, por jo i vetëm. Bashkë me të duhet të largohen edhe Salianji, Duma, Gjekmarkaj,...