gjiknuri

Gjiknuri shpall fitoren në Elbasan

Drejtuesi politik i PS në Elbasan, Damian Gjiknuri ka shpallur fitoren e PS në këtë bashki. Përmes një postimi në faqen e...

Spahiu zbulon prapaskenat: Çfarë i kërkoi në tavolinë Yuri Kim-Damian Gjiknurit

Juristi Kreshnik Spahiu tha në “Now me Erla Mëhillin” se thirrjet prania e politikanëve në SPAK nuk vjen prej thirrjeve të...

U takua me Yuri Kim në selinë e PS, reagon Damian Gjiknuri

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, ka zbardhur fokusin e bisedës që ai pati në selinë rozë me ambasadoren...

I përmend foton e bujshme, Gjiknuri-Lelës: Gjysma e partisë tënde pinin kafe me…

Deputeti i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri tha në emisionin Now në Euronews Albana se fakti që kreu i PD është shpallur...

Damian Gjiknuri zbulon sondazhet: Sa bashki fiton PS

Deputeti i Partisë Socialiste Damian, Gjiknuri tha se dështimi i opozitës në zgjedhjet e 14 majit do të sjellë shuarjen e...

“Duro, mos më bëj juristin amerikan”, Lela kapet me Gjiknurin: S’kam ardhur për… 

Deputeti i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri u përplas me analistin Alfred Lela lidhur me çështjen McGonigal në emisionin Now në Euronews...

Ironizon Gjiknuri: Revolucioni i Berishës u shfry si tullumbace në selinë e PS-së

Sekretari i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, ka reaguar në lidhje me protestën e opozitës të mbajtur në bulevardin Dëshmorët e Kombit...

3 bashkitë e mëdha, Gjiknuri: Ja rezultatet e sondazheve të brendshme

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri tha për “Barometri” në Euronews Albania se synojnë më shumë se 45 bashki. Pyetur...

“PS merr deri në 55 bashki”, Gjiknuri: Me këtë opozitë, mbetemi forcë e parë

Sekretari i përgjithshëm i PS Damian Gjiknuri tha në emisionin Barometri në Euronews Albania se Partia Socialiste synon të marrë 45-55...

Gjiknuri flet pas daljes nga SPAK: Dhashë shpjegime për një nga vjedhjet më të mëdha

Sekretari i Përgjithshë i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri ka dhënë një deklaratë për mediat pas daljes nga Prokuroria e Posaçme anti...

Damian Gjiknuri paraqitet në SPAK, zbulohet arsyeja

Sekretari i Përgjithshë i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri është paraqitur mëngjesin e kësaj të premteje në Prokurorinë e Posaçme anti Korrupsion. Burime...

Rama korruptoi FBI-në? Gjiknuri: Film “thriller”, me qëllim të sfumohet 21 janari

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, komentoi këtë të mërkurë akuzat e bëra nga opozita se kryeministri Edi Rama...

“Provat janë vendimtare”- Gjiknuri thirrje SPAK: Të procedohet Berisha dhe Basha

Sekratari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri mbajti këtë të mërkurë një deklaratë për mediat, ku kërkoi nga SPAK procedimin...

Beteja për Shkodrën, Gjiknuri: Garë e fortë, Beci kandidat shumë i mirë

Partia Socialiste nuk do të nxitohet për të publikuar kandidatët që do të garojnë në elektoralet e 14 majit. Sekretari i përgjithshëm i selisë rozë në një...

Duka: Gjiknuri ishte bujar kur tha 20 bashki për opozitën, marrim më pak të përçarë

Kryetari i PAA-së, Agron Duka tha në një intervistë për Euronews Albania se opozita pritet të humbë thellë në zgjedhjet lokale të...

PS kërkon votën e emigrantëve, Gjiknuri nga Selaniku: Jeni përcaktues në zgjedhje

Zgjedhjet e ardhshme lokale dhe vota e emigrantëve ishte fokusi i takimit që sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri...