gjysmefinale

E “arta” e Kosovës kalon në gjysmëfinale, do ndeshet me xhudisten franceze

Xhudistja e “artë” e Kosovës, Distria Krasniqi, ka mundur të kalojë në gjysmëfinalet e Grand Slamit që po mbahet në Paris. Ajo...

Argjentina me mungesa, Kroacia e plotë për ndeshjen gjysmëfinale

Argjentina dhe Kroacia vijojnë përgatitjet në prag të sfidës gjysmëfinale që zhvillohet të martën në stadiumin Lusail. Tek albiçelestët situata nuk është...