goditet sali berisha

Roland Bejko: Gjuha e politikanëve shumë e rëndë, kulmoi me dhunë fizike

Pedagogu Roland Bejko komentoi dhunën e ushtruar ndaj kreut të PD-së Sali Berisha dhe njoftimin e dalë ditën e djeshme për...

Goditja e Berishës, Biberaj: Shqetësuese fryma e dhunës që ka krijuar Rama

Funksionari i PD-së, Aleksandër Biberaj tha se incidenti që ndodhi më 6 dhjetor ku Gert Shehu goditi me grusht kreun PD-ja...

Sulmi ndaj Berishës, Balliu: Krim i urdhëruar nga Edi Rama

Shefi i Organizimit në Partinë Demokratike, Klevis Balliu e ka konsideruar krim të urdhëruar sulmin e ndodhur ndaj kreut të PD-së...

Mjeku psikiatër: Gert Shehu dëgjon zëra, ndaj e ka goditur Berishën

Sadik Lala, mjeku i Gert Shehut që goditi ditën e djeshme në mes të turmës kreun e PD-së Sali Berishën, në...

Pamje nga vendi i ngjarjes ku u dhunua Berisha, ekspertët nisin hetimet

Kanë nisur hetimet për incidentin që ndodhi këtë të  martë pak metra poshtë selisë së PD-së ku kreu i Partisë Demokratike...

Qytetari goditi Berishën, Këlliçi mesazh Ramës: Uroj të mos fshihesh ti pas kësaj

Deputeti Belind Këlliçi ka reaguar pas incidentit të ndodhur këtë të martë në protestën e opozitës ku një qytetar ka goditur...

FOTO/ Ky është qytetari që goditi me grusht në mes të turmës Berishën

Këto janë pamjet kur qytetari godet me grusht kreun e PD-së Sali Berisha. Siç shihet në pamjet në momentin që Berisha së...