golem

Rriten çmimet, hotelet në Golem të prenotuara 100% në muajt korrik-gusht

Rritja e çmimeve nuk i ka ndaluar strukturat hoteliere në Golem të vazhdojnë punën intensive, ndërsa vendas dhe të huaj, të...

Gjendet i vdekur një person në dhomën e hotelit në Golem, dyshimet e para

Një turist polak i moshës 70-vjeçare është gjetur pa shenja jete në një hotel në zonën e Golemit, në Durrës. Sipas...

Braktisi foshnjën në plazhin e Golemit, shpallet në kërkim 22-vjeçarja

Një foshnjë është gjetur e braktisur në plazhin e Golemit. Policia tha se kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punojnë për...

Ndërron jetë një person në një hotel në Golem, dyshimet e para

Një person ka ndërruar jetë mbrëmjen e së premtes në një hotel në Golem. Policia tha se shtetasi S.L, 62 vjeç ndërroi...

Familja ruse që u gjend e vdekur në Golem, eksperti i sigurisë zbulon detajet e reja

Ergys Muzhaqi, ekspert i sigurisë në emisionin “Now” në Euronews Albania riktheu  në diskutim ngjarjen e rëndë që ndodhi pak muaj...

IKMT tjetër aksion në bregdetin e Golemit

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot prishjen e një tjetër strukture betoni në brezin bregdetar të Golemit. IKMT bën...

Të pasigurtë në plazh, pushuesit në Golem frikë për fëmijët pas tragjedisë në Himarë

Një ditë pas tragjedisë në Himarë ku humbi jetën 7-vjeçarja, në plazhin e Golemit prindër e gjyshër bëjnë roje për më...

Golem, protestë për zaptimin e plazheve

Një grup aktivistësh kanë protestuar sot në Golem për zaptimin e plazheve publike. Pakënaqësia e akumuluar prej kohësh bëri që përveç organizatorëve,...