gonxhe

Aksidenti i frikshëm në Tiranë, Gonxhe: Faji dhe i politikës në vend

Kreu i DPSHTRR, Blendi Gonxhe tha në një intervistë për Euronews Albania se askush nuk mund të përjashtojë veten nga përgjegjësia...

Çmimi i patentës 85 mijë lekë, Gonxhe: Rrisim sigurinë, vdes çdo ditë 1 këmbësor

Drejtori i DPSHTRR, Blendi Gonxhe, komentoi nga studio e Euronews Albania rritjen e çmimit të patentës në 85 mijë lekë të...

Patenta blihen edhe në BE, tek ne fenomen në zhdukje, thotë Gonxhja

Fenomeni i shit-blerjes së patentave është fenomen i përhapur edhe ne vende te BE, por në Shqipëri ka ardhur duke u...