grupet

Kualifikueset e Champions League, cilat janë tre ekipet e radhës që siguruan grupet

Galatasaray, Braga e Young Boys janë 3 skuadra e radhës të cilat kanë siguruar kalimin në fazë ne grupeve të Champions...

Videoskandali doli nga grupet e policisë? Gazetari: Ç’ndodhi 3 ditë para publikimit

Gazetari Armand Bajrami komentoi në emisionin Now në Euronews Albania informacionin se videoskandali ish-kryebashkiakut të Kukësit mund të ketë qarkulluar në...

Grupet kriminale vijojnë monitorimin e Shkodrës, policia çmonton 20 kamera të tjera

Policia ka vijuar planin operacional mbarëkombëtar, të koduar "Fijet", i iniciuar për ë çmontuar kamerat e grupeve kriminale të vendosura në...

Hiqen 20 kamera të vendosura nga grupet kriminale në Fier dhe Lushnjë

Policia ka vijuar operacionin mbarëkombëtar "Fijet" për heqjen e kamerave të sigurisë të vendosur në mënyrë të jashtëligjshme. Gjatë kësaj faze, Policia...

“Sytë dhe veshët e kriminelëve”- Policia aksion në Korçë për kamerat e të ‘fortëve’

Në bazë të urdhrit nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë për kontrollet e kamerave, të cilat janë vendosur në mënyrë të...

Policia aksion në Vlorë, kontrolle për kamerat e instaluara nga grupet kriminale

Kanë nisur edhe në Vlorë kontrollet për zbulimin e kamerave të sigurisë të instaluara në rrugët e qytetit, apo në biznese...

Policia aksion në Dobraç, çmontohen kamerat e grupeve kriminale

Policia e Shkodrës ka çmontuar 21 kamera të vendosura në shtyllat elektrike, në rrugë, për të mbledhur informacion, për qëllime kriminale. Bëhet...

Sveçla: Grupet e armatosur me uniformë që u shfaqën në Veri financohen nga Vuçiç

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla, deklaroi se janë duke u zhvilluar hetime intensive për grupet e armatosura...