harte

HARTA: Rrugët që do të bllokohen nesër për ndeshjen

Policia e Shtetit ka marrë masa për menaxhimit e situatës në rrugët e Tiranës gjatë dhe pas ndeshjes mes ekipeve të...

Avokatët përplasen me ministrin e Drejtësisë për hartën gjyqësore

Dhomat e avokatisë kundërshtojnë propozimin për hartën e re gjyqësore. Avokatët kundërshtojnë shkrirjen e 5 gjykatave të apelit ne një të...

Balliu: Harta e re gjyqësore rëndon avokatët dhe qytetarët

Gjatë debatit për hartën e re gjyqësore në emisionin NOW me Erla Mëhillin, avokatja Alesia Balliu tha se një diskolim i...