horoskopi

Horoskopi për muajin gusht, datat me fat për të gjitha shenjat

Astrologu Jorgo Pulla tregoi në një intervistë për Euronews Albania parashikimin e horoskopit për të gjitha shenjat gjatë muajit gusht. Dashi: Personat...

“Tronditje ekonomike e emocionale”- Parashikimi i yjeve në korrik sipas Meri Shehut

Astrologia Meri Shehu ishte këtë të martë e ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” për të na njohur me parashikimin e...

Rritje ekonomike dhe fillime të reja në dashuri, parashikimi i horoskopit për Majin

Dashi Futen direkt në çështjet ekonomike. Pas datës 15 maj do të ketë një rrugë të hapur për çështjet ekonomike. Nuk duhet...

Horoskopi për muajin maj, ja shenjat më me fat

Astrologu Jorgo Pulla tregoi në një intervistë për Euronews Albania ecurinë e shenjave të horoskopit gjatë muajit maj. Dashi do të ketë...

Zbuloni 3 shenjat të cilat do fitojnë më shumë para në Prill

Dashi Javën e parë do e kenë të sfilitur nga ana ekonomik. Do dalë një e fshehtë që nuk do të lërë...

“Do kenë para dhe dashuri”, astrologu zbulon shenjat më me fat për muajin prill

Astrologu Jorgo Pulla i ftuar në Euronews Albania tregoi se cilat do të jenë shenjat më me fat të horoskopit për...

“Muaj i mbarë, të gjithë përfitojnë”, astrologu bën parashikimin e prillit

Astrologu Jorgo Pulla i ftuar në Euronews Albania ka bërë parashikimin e muajit prill, ai ka thënë se në këtë muaj...

Teologu: Njerëzit pa vizion duan horoskopin dhe skandalin

Teologu Vladimir Kera është shprehur se njerëzit që nuk kanë vizon në jetë kanë qejf horoskopin dhe skandalin. Këtë e tha në...