hotel

Rrëzohet nga kati i tretë i hotelit në Durrës, në gjendje të rëndë i mituri polak

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në zonën e Shkëmbit të Kavajës në Durrës. Një 10-vjeçar polak dyshohet...

3 qytetet evropiane me tarifat më të larta të hoteleve

Rritja më e madhe e tarifave mesatare të hoteleve në Evropë këtë vit është shënuar në qytete si Barcelona, ​​Berlini dhe...

3 mijë euro për legalizim, burg për ish-shoferin pranë ministrisë së Drejtësisë

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për Hamza Tolën,...

Sekuestrohet hoteli në Korçë, dyshohet si pasuri e ardhur nga krimi

Një hotel në Korçë me vlerë 15 milion e 100 mijë lekë është sekuestruar nga policia. Ndërtesa në rrugën “Naum Voskopoja” funksiononte...

Të paktën 22 të vdekur nga shpërthimi në hotelin luksoz të Havanës

Të paktën 22 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 60 janë plagosur pas një shpërthimi të madh në një...