hoxha

A do të rikthehet Berisha me protesta? Hoxha: Mbledhja e fundit si vaki, kokët ulur

Gazetari Poli Hoxha tha në një intervistë për Euronews Albania se mbledhja e fundit në Partinë Demokratike dukej si vaki dhe...

Artan Hoxha: Shërbimet e Inteligjencës greke ishin në Himarë gjatë zgjedhjeve

Gazetari Artan Hoxha tha se në Himarë, gjatë zgjedhjeve ishin të pranishëm shërbimet e inteligjencës greke. Hoxha u shpreh se tashmë Shqipëria...

Hoxha: Personazhe të botës së krimit janë pajisur me pasaportë greke nga Beleri

Gazetari Artan Hoxha tha në një intervistë për Euronews Albania se Fredi Beleri kishte krijuar lidhje direket me politikanë të rëndësishëm...

Hoxha ofendoi flamurin, Zeka: Simbolet kombëtare janë të shenjta për shqiptarët

Gazetari Miliam Zeka ishte i ftuar këtë të hënë në Euroneës Albania, ku foli në lidhje me fyerjet që Hoxha nga...

Hoxha kërkon falje publike: Jam veteran i UÇK, të njëjtin flamur kam mbajtur pranë 

Mazllam Mazllami, hoxha nga Prizreni që mori vëmendje në rrjetet sociale pasi e quajti flamurin kuqezi një leckë, tha në një...

Fyeu flamurin kombëtar, reagon në Euronews hoxha: Kush jam unë për t’a përdhosur

Mazllam Mazllami, një hoxhë nga Prizreni, që mori vëmendje në media pasi besimtarët i dhuruan një makinë luksoze të llojit Mercedez...

Hoxhës Ahmed Kalaja i ndalohet hyrja në RMV: Rrezik për sigurinë kombëtare

Hoxhës Ahmed Kalaja i është ndaluar hyrja në Maqedoninë e Veriut me argumentin se konsiderohet rrezik për sigurinë kombëtare. Vetë ai ka...

Artan Hoxha: RENEA u përplas me rojet e Suel Çelës për të kontrolluar biznesin

Gazetari Artan Hoxha tha në një intervistë për Euronews Albania se pas zhdukje së Ervis Martinajt në 9 gusht të vitit...

Fati i Ervis Martinajt, Hoxha: E tradhtuan, e rrëmbyen dhe e eleminuan

Gazetari Artan Hoxha tha në një intervistë për Euronews Albania se 100 ditëshi që kryeministri Rama dha si ultimatum për të...

Artan Hoxha: Përplasja më e fortë në këto zgjedhje është në Vaun e Dejës

Gazetari Artan Hoxha tha në një intervistë për Euronews Albania se përplasja më e fortë për zgjedhjet e 14 majit do...

Ardit Hoxha raporton nga Stambolli: E pamundur të shkohet në zonat e tërmetit

Gazetari i Euronews Albania, Ardit Hoxha ka raportuar nga Stambolli ku ekipi i Euronews Albania ka mbërritur që në orët e...

Elvis Hoxha: Pse asociacioni do jetë kancer në trupin e Kosovës

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Elvis Hoxha tha në emisionin Balkan Talks në Euronews Albania se asociacioni i komunave me...

Artan Hoxha: Pse e nxora 1 ditë para 21 janarit përgjimin e Gardës

Gazetari Artan Hoxha tha në emisionin Now në Euronews Albania se askush nga qeveria e sotme nuk ka pasur dijeni dhe...

Hoxha: 5 emrat që duhet të shkojnë në SPAK urgjentisht, nuk kanë këmbyer gjakun

Gazetari Artan Hoxha tha në emisionin Now në Euronews Albania se ai bashkë me familjen e Aleks Nikës kanë kërkuar që...

EKSKLUZIVE/ Artan Hoxha rrëfen takimin dy orë e gjysmë në polici për 21 Janarin

Gazetari Artan Hoxha tregoi në emisionin Now në Euronews Albania se është pyetur për 2 orë e 30 minuta në policinë...

Kur do e nxjerrësh audion e 21 janarit? Përgjigjet Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha tha në emsionin Review në Euronews Albania se ata që janë sot në pushtet kanë pasur të gjitha...