hutra

“S’e dinë për familjaret e vrara nga Hutra”- Gazetarja zbulon gjendjen e nënë e bijë

Kamera e Euronews Albania ishte këtë të enjte brenda ambienteve të shtëpisë, ku një javë më parë Dan Hutra, vrau dy...

Gazetari: Hutra 6 orë me kallash në rrugët e Tiranës, ngjarja e parandalueshme

Gazetari Jul Kasapi tha në emisionin Review në Euronews Albania se ngjarja e rëndë me 3 viktima nga Dan Hutra pak...

Dokumenti ekskluziv/ Vlerësimi psikosocial i Dan Hutrës në burg: I parehabilituar!

Në emisionin Review në Euronews Albania është publikuar një dokument ekskluziv që tregon se vlerësimi psikosocial i Dan Hutrës gjatë kohës...

“Donte të më helmonte”- Hutra rrëfen përplasjet me Kurtin, apeli për drejtësinë

Gjakftohtë dhe me të njëjtën bluzë me të cilën kishte kryer vrasjet ku dalloheshin njollat e gjakut të viktimave, Dan Hutra...

Dan Hutra nesër në gjykatë, 3 akuza mbi autorin e vrasjes së 3 grave

40-vjeçari Dan Hutra, i cili vrau 3 gra dhe plagosi 3 të tjera mesditën e së mërkurës, pritet të dalë të...

“Gjakftohtë dhe dinak”- Gazetari: Pse Hutra vrau motrën e jo nënën e Vladimir Kurtit

Gazetari Eni Ferhati zbuloi arsyet se pse Dan Hutra ekzekutoi Etleva Kurtin, motrën e të dënuarit me burgim të përjetshëm Vladimir...

Avokati: Hutra me objektiv të qartë, do kryente edhe vrasjen e katërt dje

Avokati Idajet Beqiri tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se Dan Hutra shkoi për të bërë...

Avokat Beqiri: Njerëzit të ruajnë veten se sa për policinë janë të vdekur

Avokati Idajet Beqiri tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se njerëzit duhet të ruajnë veten dhe...

“Gjithçka e planifikuar”, avokatja: Hutra ka dalë nga burgu vetëm për të vrarë gratë

Avokatja Eranda Gjonaj tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se Dan Hutra ka dalë nga burgu...

“Dua kokë njeriu, do shkoj gjaku në gju”- Si e kërcënoi Dan Hutra babanë e ish-gruas

Dan Hutra, i cili vrau 3 gra të mërkurën në Tiranë,  kishte qenë i dhunshëm dhe për këtë arsye ish-bashkëjetuesja Elena...

“3 vrasjet me të njëjtën armë”, policia deklaratë pas arrestimit të Hutrës

Kreu i policisë së Tiranës, Tonin Vocaj në një konferencë për mediat pasditen e së mërkurës deklaroi se Dan Hutra përdori...

Dinamika/ Si i kreu Dan Hutra 3 vrasjet që tronditën kryeqytetin

Policia e Shtetit ka dalë në një konferencë për mediat, në lidhje me vrasjet e tre grave në Tiranë, me autor...

Arrestohet autori i masakrës së 3-fishtë në Tiranë, Dan Hutra

Ramazan (Dan) Hutra autori i vrasjes me armë zjarri të 3 grave të mërkurën në kryeqytet është arrestuar nga policia. Hutra është...

FOTOLAJM| Brenda banesave ku Dan Hutra vrau 3 gra në Tiranë

Tre gra u vranë dhe 3 të tjera u plagosën brenda pak orëve në Tiranë të mërkurën dhe autori i dyshuar...

Pas masakrës në Paskuqan, Hutra vrasësi serial që dyshohet dhe për ngjarjen në Kamëz

Ramazan Hutra i cili mesditën e së mërkurës vrau me armë zjarri motrën e ish-bashkëjetueses së tij dhe të fejuarën e...