hutres

Vrasjet e Hutrës/ Avokati: Çdokush duhet të ketë të drejtën e gjykimit të shkurtuar

Avokati Jordan Daci tha në emisionin Review në Euronews Albania se Dan Hutra kushte të drejtë si kushdo tjetër që të...

Rrëfehet motra e Dan Hutrës: Vëllai edhe i vogël ka qenë i egër

Motra e Dan Hutrës i akuzuar për vrasjen e 3 grave 4 ditë më parë në Tiranë tha në një intervistë...

“Më kanë hedhur helm në pjatë”, motra e Hutrës zbulon konfliktet e vëllait në burg

Motra e Dan Hutrës i akuzuar për vrasjen e 3 grave 4 ditë më parë në Tiranë tha në një intervistë...

Ekskluzive/ Rrëfehet motra e Hutrës: Ish-gruaja s’e linte rehat, të hapen telefonat

Motra e Dan Hutrës, i akuzuar për vrasjen e 3 grave 4 ditë më parë në Tiranë tha në një intervistë...

Ekskluzive/ Flet nëna e Dan Hutrës, si nisi konflikti mes ish-nuses dhe djalit

Nëna e Dan Hutrës, i akuzuar për vrasjen e 3 grave 4 ditë më parë në Tiranë, tha në një intervistë...

Krimet e paralajmëruara të Hutrës, Prokuroria: Nëna e Elena Hysës tërhoqi denoncimin

Prokuroria e Tiranës ka reaguar për rastin e lirimit nga burgu të Dan Hutrës. Në njoftim e vet, Prokuroria sqaron se më...