i rëndë

Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën 17-vjeçari

Një 17-vjeçar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur mbrëmjen e së hënës në Tiranë. Policia tha se ngjarja ndodhi rreth...

Aksidenti i rëndë në Kosovë, autobusi përplaset me 2 mjete, 30 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur të shtunën në fshatin Vragoli, në Kosovë, ku si pasojë janë lënduar 30 persona. Zëdhënësi i...

Aksident i rëndë në Devoll, makina del nga rruga si pasojë e shpejtësisë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në Bilisht-Kapshticë , ku një automjet ka dalë nga rruga...

Aksident i rëndë në hyrje të Poliçanit, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e së mërkurës në hyrje të qytetit te Poliçanit. Një mjet ka dalë nga rruga...

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas për vdekje 40-vjeçaren

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Tiranë-Durrës mbrëmjen e së mërkurës. Policia tha se shtetasi...

Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën 18-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu është shënuar në Tiranë në orët e mbrëmjes së të enjtes. Policia tha...

Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën 35-vjeçari

Një person ka humbur jetën në një aksident të shënuar mëngjesin e së enjtes në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kastriotët”,...