i riu

EMRI| I vodhi çantat e dorës me dhunë dy shtetaseve, arrestohet 36-vjeçari

Një 36-vjeçar, i identifikuar si Edison Foto, është arrestuar nga policia e Korçës, si autor i 3 vjedhjeve të ndodhura në...

I riu terrorizon shkollën në Tiranë, qëllon me “pistoletë imituese” në oborr

Një 20-vjeçar është proceduar penalisht nga policia e Tiranës, pasi ka qëlluar në ajër, me një pistoletë imituese të zhurmës së...

I dehur në timon, 23-vjeçari në Tiranë shkakton kaos në rrugë e s’i ndalon policisë

Një 23-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës pasi nuk iu bind urdhrit të efektivëve rrugorë për të ndaluar. 23-vjeçari...

Vidhte farmacitë gjatë natës, arrestohet 37-vjeçari në Tiranë

Një 37-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi dyshohet si autor i disa vjedhjeve në disa farmaci të Tiranës gjatë...

“Isha xheloz”- Deklarata e të riut që dhunoi të dashurën, avokati: Merr ilaçe

Gjykata e Tiranës caktoi masën arrest në burg për 31-vjeçarin Gleard Gusholli, i cili që dhunoi dhe mbajti peng bashkëjetuesen e...

Prindërit shpëtojnë fëmijën nga vetëvarja në Tiranë, i riu hidhet nga çatia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje në lagjen “Qytet Studenti”, në kryeqytet, ku një 29-vjeçar ka...

Pamje emocionuese: Policia gjen 4-vjeçarin e humbur në pyll, e ruajti qeni i tij

Mediat e huaja tregojnë momentin kur policia shpëton një djalë katër vjeçar pasi ai humbi në pyll. 4-vjeçari, emri i të cilit...

Me “Arrest në shtëpi”, i forti arrestohet në Kapshticë duke hyrë në Shqipëri

Policia Kufitare e Kapshticës arrestoi një person, të cilit Gjykata e Krujës i kishte caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg”. 31-vjeçari...

“Vrava demonët”- Skenë e rëndë në Athinë, i riu del në rrugë lakuriq, i lyer me gjak

Një skenë e rëndë është shënuar në një nga lagjet e Athinës mëngjesin e kësaj të marte. Qytetarët u tmerruan në Nea...

“Më jep lekë, ose të nxora videot”- shantazhoi 46-vjeçaren, arrestohet i riu

Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit këtë të enjte, pasi shantazhoi një 46-vjeçare, për t’i dhënë para. I riu kërcënoi...

I vetmi i mbijetuar në pallat, 19-vjeçari: Ja filmi që më mësoi sjelljen në tërmete

Mediat turke kanë publikuar historinë e 19-vjeçarit Gürkan Öztürk, i cili ishte i vetmi i mbijetuar në një pallat të shembur...

EMRI| I riu shqiptar mes të zhdukurve nga përplasja e trenave në Greqi

Një i ri shqiptar rezulton mes të zhdukurve nga përplasja e dy trenave në veri në Greqisë. Mediat greke shkruajnë se i...

Shiste online euro të falsifikuara, e “pëson keq” i riu në Tiranë

Një 20-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi reklamonte dhe shiste online, kartëmonedha euro të falsifikuara. 20-vjeçari është kapur në flagrancë...

Burri ‘bën për spital’ gruan ditën e Shën Valentinit, shoqërohet në polici

Dita e të dashuruarve nuk ka shkuar ashtu siç pritej për një çift nga qyteti i Skënderaj në Kosovë. Bëhet me dije...

Me uniformë police në protestë, shoqërohet i riu që hiqej si efektiv mes turmës

Policia bën me dije se i riu u evidentua gjatë monitorimeve, rreth orës 12:15, në afërsi të  dy kullave, teksa mbante...

“Dora e zotit”- I riu rrëfen SMS-në që i shpëtoi jetën në rrënoja: U nis rastësisht

Mustafa Sami Sahin mbeti i bllokuar në shkallët e një ndërtese të shembur për 102 orë përpara se të nxirrej i...