ibsen elezi

“S’është punë qokash”, Elezi: S’kam gjë me shokun Dajti, por me qëndrimet e Nokës

Ish-kandidati për kreun e Partisë Demokratike, Ibsen Elezi i është drejtuar me një kërkesë Sali Berishës për përjashtimin e Flamur Nokës. Në...

“Të përjashtohet Flamur Noka”, Elezi i drejton kërkesën me shkrim Berishës

Ish-kandidati për kreun e Partisë Demokratike, Ibsen Elezi i është drejtuar me një kërkesë Sali Berishës për përjashtimin e Flamur Nokës. Sipas...

Revoltohet Elezi: Ore çfarë e dini PD ju? 7 veta? A i njihni të rinjtë apo jo?

Ibsen Elezi tha se janë të rinjtë ata që duhet të bëhen figura të Partisë Demokratike. Sipas tij PD-ja nuk mund të...

Imazh i konsumuar dhe servil”, Ibsen Elezi shpërthen kundër Belind Këlliçit

Ish-kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Ibsen Elezi e sheh Belind Këlliçin si një imazh të konsumuar dhe se nuk është...

Elezi reagon pas humbjes së zgjedhjeve në PD, nuk uron Berishën

Ibsen Elezi ka reaguar për herë të parë pas humbjes së zgjedhjeve për kryetar të Partisë Demokratike. Përmes një postimi në rrjetet...

Mbyllet numërimi në disa qarqe, Sali Berisha fitues

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në zgjedhjet për kryetarin e Partisë Demokratike të Shqipërisë në disa qarqe të juglindjes. Ajo...

Elezi: Do ta njoh rezultatin e zgjedhjeve, por nuk do të toleroj shkeljet

Kandiati për kryetar të Partisë Demokratike, Ibsen Elezi deklaroi se do ta njohë rezultatin e zgjedhjeve të së dielës, por se...

Demokratët votojnë sot për kryetarin e ri të PD-së

Anëtarët e Partisë Demokratike do të votojnë sot për të zgjedhur kryetarin e ri të kësaj force politike. Demokratët do të zgjedhin...

Ibsen Elezi regjistrohet në garën për kreun e PD-së

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk do të jetë kandidati i vetëm për kryetar të Partisë Demokratike. Në garë kundër tij do të...