igli tare

Igli Tare drejt Tottenham

Ish-futbollisti i njohur shqiptar Igli Tare, që mban rolin e drejtorit sportive tek Lazio mund të zhvendoset drejt Premier League-s angleze....

Igli Tare: Juventus, Roma, Inter dhe Milan të falimentuara, por i duhen sistemit

Drejtori sportiv i Lacios, Igli Tare ka lëshuar një deklaratë të fortë për disa nga klubet kryesore të kampionatit italian të...

Igli Tare drejt largimit nga Lacio

Igli Tare dhe ekipi italian i Lacios mund të ndajnë rrugët e tyre, një vit para përfundimit të kontratës së shqiptarët. Sipas...