ilvi meta

Çuçi për Ilvi Metën: Gjithçka e filmuar, 3 policë në burg për neglizhencë

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi deklaroi se hetimet për rastin e Ilvi Metës kanë përfunduar dhe është vërtetuar që 31-vjeçari u...

Protestë për vetëvrasjen e 31-vjeçarit, Berisha para Kryeministrisë

Mbrëmjen e së enjtes, para komisariateve kryesore në vend është mbajtur protestë e heshtur. Protesta u thirr nga Komisioni i Rithemelimit të...

”Më vranë djalin”, flet nëna e Ilvi Metës

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e së mërkurës në Komisariatin e Kavajës, ku 31-vjeçari Ilvi Meta u gjet i pajetë. E...

Ekskluzive/ Pamjet nga dhoma e sigurisë ku humbi jetën Ilvi Meta

Euronews Albania ka siguruar pamjet e dhomës së sigurisë ku Ilvi Meta, i cili sipas hetimeve paraprake ka vrarë veten. Pamjet janë...

Eksperti: Si mund të zbulohet nëse është inskenuar vetëvrasja e 31-vjeçarit

Eksperti i Kriminalistikës, Artan Rexhepi thotë se inskenimi i një vetëvrasjeje mund të evidentohet dhe se ngjarja e rëndë ku 31-vjeçari...

‘Ekspertiza nuk ka firmosur që ka vrarë veten’, flasin familjarët e 31-vjeçarit

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e së mërkurës në Komisariatin e Kavajës, ku 31-vjeçari Ilvi Meta u gjet i pajetë. Familjarët...