indrit dokle

“Rikthimi i një lufte”, Poli Hoxha: Vrasja ishte mesazh për Fatjon Muratin

Rikthim i një lufte pas një armëpushimi të gjatë  dhe mesazh të qartë e ka konsideruar gazetari Poli Hoxha ngjarjen e...

Masakra në Don Bosko, gazetari: Mund të kenë lidhje dhe njerëzit e Ervis Martinaj

Fatjon Murati, pronari i lokalit ku mbrëmjen e kësaj të diele u vra me armë zjarri një person dhe u plagosën...

Mik me Indrit Doklen, kush është Fatjon Murati, pronari i lokalit në Tiranë

Fatjon Murati është pronari i lokalit ku mbeti e vrarë Mimoza Paja  60-vjeç dhe u plagosën  6 persona të tjerë si...

Gazetari: Vrasja për të cilën akuzohet dhe do të dënohet Ervis Martinaj

Gazetari Lavdrim Lita deklaroi se i shumëkërkuari Ervis Martinaj, akuzohet vetëm për porosinë e vrasjes së Indrit Dokles dhe në ngarkim...

Lihet në burg Fatjon Murataj, u arrestua teksa shoqërohej me Indrit Doklen

Gjykata e Apelit Tiranë ka lënë në fuqi masën e "arrestit me burg" për Fatjon Muratajn, lidhur me armët e zbuluara...