infektivi

Asnjë viktimë dhe 30 të infektuar nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Asnjë viktimë dhe 30 raste të reja me Covid-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë,...

Asnjë viktimë dhe 2 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit

Asnjë viktimë dhe 2 të infektuar janë infektuar me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se...

Ulen infektimet nga Covid-19, 171 raste të reja, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Asnjë viktimë dhe 171 raste të reja me Covid-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë...

‘Donte vaksinë pa radhë’, mjeku tregon si u dhunua në urgjencën e Infektivit

Mjeku Gent Stroni tregoi një rast ku ka rënë pre e dhunimit nga familjari i një pacienteje. Në emisionin "Sot" në "Euronews...