inskenim

‘Është shumë dinak’, gazetari: Zhdukja e Ervis Martinajt mund të jetë inskenuar

Gazetari Flamur Vezaj beson se zhdukja e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj mund të jetë inskenuar. Në një intervistë për "Euronews Albania", Vezaj...

Ervis Martinaj, zhdukje apo inskenim? Pesë zhvillimet kryesore të javës

A është zhdukur Vis Martinaj? Lala: Ekziston mundësia që të ketë inskenuar ngjarjen Gazetarja Klodiana Lala, në një intervistë për Euronews...

Vis Martinaj mund të jetë eleminuar, sipas ekspertit

Eksperti i kriminalistikës, Artan Rexhepi thotë se ekziston mundësia që Vis Martinaj mund të jetë eleminuar. Sipas tij, materialet po serviren me...

Vis Martinaj, zhdukje apo inskenim? Të dyja pistat janë në lojë, thotë eksperti

Eksperti i kriminalistikës, Artan Rexhepi thotë se Ervis Martinaj mund të jetë zhdukur, por mund të bëhet fjalë dhe për një...

Vis Martinaj, zhdukje apo inskenim? Misteret për të shumkërkuarin në 16 ditë hetime

Kur kanë kaluar 16 ditë nga denoncimi i familjarëve, ende nuk dihet fati final i të shumkërkuarit Ervis Martinaj. Gjykata e Kurbinit...