intervista

Intervista e Allison Guerriero në Euronews, reagon Sali Berisha

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha, ka reaguar në lidhje me intervistën e dhënë nga Allison Guerriero, ish-e dashura e Charles...

Intervista e plotë e mjekut psikiatër të 31-vjeçarit që goditi Berishën

Intervista e plotë e Sadik Lalës, mjekut të Gert Shehut, 31-vjeçarit që goditi Sali Berishën në protestën e 6 dhjetorit. Paraprakisht desha...

Cirku i ri Kombëtar do vendoset në një prej lagjeve të reja të rindërtimit

Ministrja e Kulturës, Elva Margariti thotë se Cirku i ri Kombëtar mund të vendoset në një prej lagjeve të reja të...

Shqipëria do t’u drejtohet tregjeve të reja për drithëra, thotë Tarelli

Franca, Kanadaja dhe Argjentina janë tregjet e reja të cilave do t'u drejtohet Shqipëria për të garantuar furnizimin me drithëra. Këtë e...