ironizon

Spahiu ironizon partitë: Mos krijoni konfederatë me Berishën, por kundra tij

Kreu i Partisë Republikan, Fatmir Mediu ka propozuar krijimin e federatës së opozitës. Në këtë formë të gjitha partitë opozitare do të...

Ironizon Blerina Gjylameti: Salianjit nuk i ndez fitili, e provoi

Deputetja e PS, Blerina Gjylameti ironizoi në emisionin Now në Euronews Albania aksionin e opozitës gjatë seancës së sotme në Kuvend...

Hillary Clinton ironizon Putinin për zgjerimin e NATO-s: Shumë keq, Vladimir!

Ish-sekretarja amerikane e shtetit, Hillary Clinton, talli të martën armikun e saj të vjetër, presidentin rus Vladimir Putin, për zgjerimin e...

Dash Sula ironizon Endri Hasën: Duhet të jesh ti kryetar i ri i PD jo Basha

Endri Hasa, anëtar i kryesisë dhe deputeti i PD, Dashnor Sula u përplasën në emisionin Now në Euronews Albania lidhur me...

“Dimë ku t’i fusim duart dhe ku ta vëmë gishtin”, Bejko ironizon posterin e Këlliçit

Roland Bejko, kandidat i Partisë Demokratike për Bashkinë Tiranë tha në një intervistë për Euronews Albania se një nga objektivat e...

Ironizon Bushati: Revolucioni i Shën Valentinit të Berishës është një farsë

Ish-deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushatin në një intervistë për Euronews Albania e cilësoi farsë politike revolucionin e shpallur nga kreu...

VIDEO| ‘Kur drejtori të përsërit se do marrësh shpërblim’, Rama ironizon Scholz

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar kancelarin gjerman, Olaf Scholz duke e cilësuar këtë të fundit 'një drejtor që përsërit para kolektivit...