ish-kryeministër i Serbisë

Ish-kryeministri serb: Vuçiç kukull e Putinit, kjo është zgjidhja për Kosovën

Për Zoran Zhivkoviçin, ish-kryeministër i Serbisë, presidenti serb Aleksandër Vuçiç është  një kukull e Vladimir Putin. “Presidenti serb Aleksandar Vuçiç dhe “nënshtrimi”...