ish-zyrtarin

A e ka takuar ish-zyrtarin e FBI? Përgjigjet Ilir Meta

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta mohoi në mënyrë kategorike të jetë takuar ndonjëherë me ish-zyrtarin e FBI, Charles McGonigal. I...

Ekskluzive/ U takua me Ramën dhe ish-zyrtarin e FBI, reagon për Euronews Agron Neza

Agron Neza, qytetari shqiptaro-amerikan që përmendet në dosjen hetimore të ish-agjentit të FBI, Charles Mcgonigal, ka reaguar ekskluzivisht për Euronews Albania...

Skandali me ish-zyrtarin e FBI jehonë në mediat amerikane, përmendet edhe Shqipëria

Skandalit me ish-agjentin e FBI-së, Charles McGonigal i akuzuar për lidhje të forta me Rusinë i është bërë jehonë në pothuajse...

Për kë loboi Rama? Keida Kostreci: Lidhja me ish-zyrtarin e arrestuar të FBI

Gazetarja e Zërit të Amerikës, Keida Kostreci tha në emisionin Now në Euronews Albania, se aktakuza ndaj ish-zyrtarit të FBI Charles...