italianet

Italianët menaxherë në Vlorë, ekspertët e turizmit do të sjellin përvojën e tyre

Italianët tashmë po i drejtohen Vlorës jo vetëm për pushime, por edhe për të investuar nw sektorin e hotelerisë. ‘Italian international tourism’...

Sipërmarrësi: Italianët janë të fiksuar me bukurinë e përjetshme

Sipërmarrësi Anduel Guri, ishte i ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania theksoi se italianët e kanë primare pastërtinë. Më...

Milan në çerekfinale pas 11 vitesh, italianët eliminuan Totenhemin

PSG dhe Totenhem janë dy skuadrat e radhës që i japin lamtumirën Ligës së Kampionëve në fazën e 1/8. Francezët e drejtuar...