jale

Skafi ngeli në det, policia shpëton drejtuesin nga mbytja

Një skaf ka ngelur në mes të detit këtë të premte. Policia Kufitare e Dhërmiut ka ndihmuar drejtuesin e mjetit lundrues...

Përsëritet ngjarja e Jalës, gomonia përplas të miturin në plazhin e Jonufrës

Një 40-vjeçar është shoqëruar në polici këtë të hënë, pasi përplasi me gomone një të mitur i cili po notonte në...

Dyshime për drogë në Durrës, AKSHI bllokon përkohësisht shërbimet | 5 ngjarje

Dyshime për kokainë në Durrës, grabitet kontejneri, 20 të arrestuar Një kontejner i ardhur me banane nga Amerika Latine është gjetur...

VIDEO | Momenti kur gomonia humbet kontrollin dhe përplas pushuesit në Jalë

Euronews Albania ka siguruar pamjet e kamerave të sigurisë, lidhur me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Jalë, ku një...

Humbi kontrollin e gomones dhe plagosi 2 persona në Jalë, arrestohet 37-vjeçari

Policia ka vënë në pranga 37-vjeçarin Gjergji Priftuli, i cili plagosi dy pushues në Jalë ditën e djeshme, pasi humbi kontrollin...