Jennifer Lopez

Pse u zhgënjyen njerëzit nga pija alkoolike që nxori Jennifer Lopez në treg?

Jennifer Lopez, ashtu si shumë kolegë të saj ka nxjerrë në treg një pije alkoolike e cila siç duket nuk është...

Jennifer Lopez: Kur Ben dhe unë u ndamë, mendova se do të vdisja 

Jennifer Lopez dhe dashuria e saj shumëvjeçare, aktori Ben Affleck, u martuan këtë verë pasi rindezën romancën e tyre vitin e...

Jennifer Lopez martohet me Ben Affleck në Las Vegas

Yjet e Hollywood Ben Affleck dhe Jennifer Lopez u martuan një natë më parë në Las Vegas duke kurorëzuar dashurinë e...

‘Jam me fat’, Jennifer Lopez fejohet sërish me Ben Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë fejuar për herë të dytë, pas përfundimit të lidhjes së tyre të mëparshme në vitin...