Joan Muçllari

Atentati ndaj Joan Muçllarit, flet babai i një prej të arrestuarve

Gazmor Maxhari, babai i Griseld Maxharit i cili është ndaluar nga policia si njëri prej autorëve të plagosjes së Joan Muçllarit...

Arrestohen 5 personat që ndihmuan autorët e plagosjes në Pogradec

Policia ka arrestuar në flagrancë 5 persona të cilët dyshohen se kanë ndihmuar dy autorët që plagosën Joan Muçllarin pasditen e...

Kush është një nga autorët e plagosjes në Pogradec dhe si nisi përplasja

Dy autorët e plagosjes së Joan Muçllarit në Pogradec, dyshohet se janë Firdeus Berberi dhe Greisi Maxhari. Në vendin e ngjarjes ka...