kallezim penal

Figura dhe kryebashkiakë të PS-së do të kallëzohen në SPAK, paralajmëron Rama

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar se do të ketë kallëzime penale në SPAK për figura të Partisë Socialiste dhe kryebashkiakë të...

Gruaja e dhunuar seksualisht gjatë luftës padit tre serbë

80 kallëzime penale që lidhen me krimet e luftës të kryera nga forcat policore e ushtarake serbe në periudhën e luftës...