kallezimi

“700 mijë euro për një foto me Trump”, kallëzimi që çoi Vasilin në SPAK

Deputeti i Partisë së Lirisë, njëherazi nën kryetar i kësaj force politike, Petrit Vasili, u paraqit të premten në Spak. Vasili...

Kallëzimi i Ilir Metës ndaj Autoritetit të Dosjeve, Apeli vendos nisjen e hetimeve

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Tiranës për nisjen e hetimeve ndaj Autoritet të dosjeve pas...

Shtetaset nga Nepali braktisin punën në hotelin në Durrës, pronari i kallëzon

Pronari i një hoteli dhe restoranti në zonën e “Shkëmbit të Kavajës”, në Durrës, ka denoncuar në polici largimin e dy...

Familjarët e viktimave të 21 janarit kallëzim të ri në SPAK kundër Berishës e Bashës

Familjarët e 4 viktimave të “21 janarit” kanë dorëzuar këtë të enjte në Prokurorinë e Posaçme një kallëzim të ri në...