kamze

Shpërthim në një lokal Kamzë, dyshimet e para

Policia ka njoftuar se rreth orës 4:25 të së shtunës, në rrugën “Donald Trump” në Kamzë ka pasur një shpërthim. Lënda plasëse...

Balla në Komisariatin e Kamzës: Rrisim sigurinë përmes inteligjencës artificiale

Në bashkinë e Kamzës është ngritur e ka nisur funksionim një sistem i plotë i monitorimit të territorit me kamera, të...

E rëndë në Kamëz, vetëmbytet në një depozitë uji 16-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Kamëz ku një 16-vjeçar ka humbur jetën pasi ka ra në...

Vodhi dy biznese në Kamzë, arrestohet 31-vjeçari

Një 31-vjeçar është arrestuar nga policia e Kamzës, pasi dyshohet se është autor i dy vjedhjeve në dy biznese. Ky shtetas dyshohet...

Sherri mes të rinjve në Kamzë degjeneron me nxjerrjen e armës, 2 në kërkim

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim dy persona, pasi pas një sherri me sende të forta njëri prej tyre tentoi...

Kamzë, asfiksohen 2 punonjëse të fabrikës së telit

Disa punonjëse të një fabrike teli në Bathore gjatë qëndrimit në ambientet e punës nuk janë ndjerë mirë dhe kanë shfaqur...

Mbahet protesta e BF përpara KQZ, kërkohet hetim ndërkombëtar për Kamzën

Është mbajtur në ambientet e jashtme të Komsionit Qëndror të Zgjedhje protesta e thirur nga Forumi Rinor i koalicionit “Bashkë Fitojmë”...

Sherr me thika mes adoleshentëve në ambientet e shkollës në Kamzë

Një sherr mes dy adoleshentëve ka ndodhur në ambientet e jashtme të shkollës "Ahmet Zogu", në Kamzë. Nga informacionet paraprake bëhet...

Berisha nuk pranon rezultatin në Kamzë: Votimi digjital u manipulua

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me humbjen e koalicionit “Bashkë Fitojmë” në Bashkinë e Kamzës. Përmes një deklarate për...

“S’do t’i njohim zgjedhjet në Kamzë”: Kandidati i Berishës: Ishte rezultat makinerie

Kandidati i “Bashkë Fitojmë” në Kamzë, Arjan Hoxha i cili humbi përballë Rakip Sulit tha se nuk do ta njohin rezultatin...

Partia Socialiste fiton Bashkinë e Kamzës

Partia Socialiste fiton Bashkinë e Kamzës. Nga të dhënat e publikuara nga Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve, PS ka mundur të sigurojë...

VIDEO| Shpërthejnë fishekzjarrët në Kamzë, Rakip Suli përshëndet nga dritarja

Teksa janë numëruar vetëm, 2 qendra votimi në bashkinë Kamzë, mbështetësit e Partisë Socialiste kanë nisur festimet në rrugë. Njerëz të shumtë...

Me video/ Pas Bradasheshit, votim familjar dhe në Kamzë

Gazetarja e Euronews Albania Lusi Përgjegji ka kapur me video rastin e një votimi familjar në Kamzë. Siç shihet në pamje e...

VIDEO| “Hajde këtu më ndihmo”, qytetarët në Kamzë vështirësi në votimin elektronik

Dy qytetarë kanë shkuar për të votuar në Pallatin e Kulturës në Bashkinë Kamzë. Votimi në këtë qendër kryhet elektronikisht dhe...

Kamzë e Lushnjë| Qytetarët shkojnë për të votuar dhe largohen, nuk punojnë pajisjet

Në Pallatin e Kulturës në Bashkinë Kamzë, nuk ka nisur ende votimi elektronik për shkak se nuk po bëhet dot konfigurimi...

FOTO| I moshuari nuk mban mend banesën, policia kërkon ndihmën e qytetarëve

Policia e Kamzës kërkon ndihmën e qytetarëve për të indentifikuar një të moshuar i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor. Personi...