kandidaturat

Zbulohen kandidaturat e propozuara në mbledhjen e PD për Bashkinë Tiranë

Gazetari Ardit Hoxha zbuloi në emisionin Barometri kandidaturat e propozuara në mbledhjen e grupit të PD të thirrur nga Enkelejd Alibeaj...

Pas PD-së, edhe Partia e Lirisë dorëzon në KQZ anëtarët e KZAZ-ve

Partia e Lirisë ka dorëzuar këtë të të shtunë në Komsionin Qendror të Zgjedhjeve kandidaturat për anëtar të KZAZ-ve për zgjedhjet...

Sot afati i fundit për dorëzimin e kandidaturave për kreun e SPAK

Ditën e sotme është afati i fundit për aplikimet për kreun e SPAK, Strukturës së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të...