kashar

Aksident masiv në Kashar, 6 automjete përplasen me njëra-tjetrën

Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kashar. Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se 6 automjete janë përplasur...

Zbulohet arsenal armësh në një magazinë në Kashar

Policia ka gjetur një magazinë armësh në zonën e Kasharit. Në magazinë janë sekuestruar lëndë plasëse dhe ndezës, një pjesë të modifikuar. Gjithashtu...

Zbulohet një ‘shtëpi bari’ në Tiranë, disa të shoqëruar

Policia e Tiranës ka zbuluar një ambient në zonën e Kasharit në kryeqytet ku kultivohej lëndë narkotike. Mësohet se gjatë aksionit të...