kaso

Çfarë problemi ka Berisha me logon e partisë së Metës? Ivi Kaso zbulon diskutimet

Sekretari i PD-së për çështjet zgjedhore Ivi Kaso mohoi në emisionin Now në Euronews Albania se Sali Berisha ka një shmangie...

Pse nuk kandidon Belind Këlliçi me logon e PD? Ivi Kaso tregon arsyet

Sekretari i PD për çështjet zgjedhore Ivi Kaso tha në emisionin Now në Euronews Albania se arsyeja pse kandidatët e primareve...

Thirrja e Kasos: Celibashi mund ta shpëtojë procesin, ka 2 zgjidhje dhe 2 fotografi!

Sekretari i PD-së për çështjet zgjedhore Ivi Kaso tha në emisionin Now në Euronews Albania se kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi...

Primaret në PD, Kaso: Modalitete të ngjashme me planin në zgjedhjet e 6 marsit

Ivi Kaso, Sekretar për Çështjet Zgjedhore në PD, tha në një intervistë për Euronews Albania se primaret në PD do të...

Ivi Kaso: Kuvendi i 30 prillit vendos datën e zgjedhjeve për kryetarin e ri

Në 30 prill do të mblidhet Kuvendi i Partisë Demokratike i organizuar nga Komisioni i Rithemelimit. Ivi Kaso deklaroi se në këtë...

Komisioni i Rithemelimit takim me Bardhin dhe Alibeajn

Komisioni i Rithemelimit po zhvillon një takim me Sekretarin e Përgjithshëm Gazmend Bardhi dhe Kryetarin e Komanduar të PD-së Enkelejd Alibeaj...