kastriot myftaraj

I dha fund jetës duke u hedhur nga banesa, kush ishte Kastriot Myftaraj

Gazetari Kastriot Myftaraj u lind në vitin 1962 në qytetin e Korçës dhe prej shumë vitesh ishte, gazetar, analist dhe publicist. Ai...

Humb jetën Kastriot Myftaraj, hidhet nga kati i katërt i banesës

Mesditën e sotme gazetari Kastriot Myftaraj është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte në lagjen "Ali Demi" në...