kategoria superiore

Laçi në kërkim të fitores, Vllaznia synon afrimin me kreun

Kategoria Superiore zhvillon këtë të diel 3 përballje interesante, mes tyre dhe ajo që luhet në Laç. Vllaznia e cila vjen nga...

Bileta e fundit për në Europë, Vllaznia pret Skëndërbeun

Vllaznia do të luajë pasditen e së shtunës në stadiumin "Loro Boriçi" ndaj Skënderbeut të vendit të fundit, ndeshjen e rradhës...

Vllaznia kërkon një vend në Europë, por duhet të mposhtë Partizanin

Në 5 ndeshjet e fundit, skuadra e Vllaznisë nuk ka mundur të marrë më shumë se dy pikë, duke e komplikuar...

Skëndërbeu shpreson ende për qëndrimin në Kategorinë Superiore

Skuadra e Skënderbeut është duke përjetuar një nga momentet më të vështirë gjatë dekadës së fundit. Në vend të fundit të...