klodiana lala

“Sot të kryhet kjo punë”- Lala: Murseli e zbatoi me nxitim planin, ka diçka të madhe

Gazetarja investigative Klodiana Lala ka zbuluar bisedat mes Naim Murselit dhe Kushtrim Kokallës, para vrasjes së Liridonës. Në “Euronews Albania”, Lala tha...

Lala: Ervin Mata i ofroi 500 mijë euro, por Breçani i refuzoi. Porosia për të birin

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje në lidhje me dosjen e ish-kreut të policisë Erzen Breçani dhe 7 personave të tjerë...

Vrasjet e bandës së Haxhiut, Lala: Si u përplasën rrjetet e fuqishme të kokainës

Gazetarja Klodiana Lala ishte këtë të martë e ftuar në një intervistë për Euronews Albania ku ka folur për operacionin “Never...

Paralajmërimi i Lalës: Elbasani do të jetë shumë shpejt në qendër të vëmendjes

Gazetarja Klodiana Lala ka paralajmëruar se në Elbasan do të ketë sërish ngjarje të reja. Edhe pse nuk e ka cilësuar se...

“Përgjimi për Ballën është asgjësuar”, Klodiana Lala komenton deklaratën e Çapjas

Gazetarja Klodiana Lala u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se Taulant Balla është përgjuar nga autoritetet, por përgjimi është...

430 kg kokainë, Klodiana Lala rendit ‘kokat’, tregon rolin e 35-vjeçarit

Gazetarja Klodiana Lala u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se hetimet sapo kanë nisur për laboratorin e kokainës në...

Kush mund ta ketë nxjerrë në pritë Ervis Martinajn? | 5 zhvillime

Ervis Martinaj mund të jetë nxjerrë në pritë nga një femër, thotë Klodiana Lala Gazetarja, Klodiana Lala deklaroi se dosjen e...

Ervis Martinaj mund të jetë nxjerrë në pritë nga një femër, thotë Klodiana Lala

Gazetarja, Klodiana Lala deklaroi se dosjen e Prokurorisë, lidhur me çështjen e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj, thuhet se ai mund të...

Lala tregon dy shtetet ku po kërkohen të dhëna për zhdukjen e Ervis Martinajt

Gazetarja Klodiana Lala tregoi në një intervistë për Euronews Albania se autoritetet shqiptare po kërkojnë informacion në Itali dhe Maqedoni të...

Zhdukja e Vis Martinajt, gazetarja Lala: Në sitë po kalon një i shumëkërkuar

Gazetarja, Klodiana Lala thotë se një i shumëkërkuar për ngjarje të rënda kriminale, po kalon në sitë nga organet e drejtësisë,...

Ushtron presion tek të ‘rëndësishmit’, Lala për Ervis Martinajn: Disponon video

Gazetarja Klodiana Lala në një intervistë për Euronews Albania, ndër të tjera foli dhe për jetën e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj. Lala...

‘Zbërthimi’ para hetuesve i Jeton Lamit, Klodiana Lala rendit rreziqet

Gazetarja Klodiana Lala, në një intervistë për Euronews Albania, është shprehur se agjenti i Forcës së Posaçme Operacione Jeton Lami, i...

Çfarë dëshmoi vajza që shoqëroi Ervis Martinajn në Durrës?

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar për Euronews Albania dëshminë e vajzës që shoqëronte Ervis Martinajn në Durrës, natën e 5 gushtit. Gazetarja...

Lala: Ervis Martinaj u bë bos i krimit se kishte mbështetje të forta shtetërore

Gazetarja Klodiana Lala, në një intervistë për Euronews Albania, u shpreh se Ervis Martinaj u bë një bos i krimit sepse...

Lala: Më 5 gusht, Martinaj nën shoqërinë e vajze të njohur në një hotel në Durrës

Gazetarja Klodiana Lala tha në një intervistë për Euronews Albania për herë të fundit i shumëkërkuari Ervis Martinaj është parë më...

A është zhdukur Vis Martinaj? Lala: Ekziston mundësia që të ketë inskenuar ngjarjen

Gazetarja Klodiana Lala, në një intervistë për Euronews Albania tha se ekziston mundësia që Ervis Martinaj të ketë inskenuar ngjarjen për...