klubit

Skandali gjerman, presidenti i klubit dhe djali i mitur hetohen si përdorues kokaine

Një skandal ka shpërthyer në Gjermani, ku në qendër të tij janë drejtuesit më të lartë të ekipit të futbollit të...

200 milionë për sezon, Ronaldo shumë afër klubit të ri

Superylli portugez Cristiano Ronaldo pritet të bëhet me skuadër të r, pas Kampionatit Botëror “Katar 2022”. Siç bëhet e ditur nga “Marca”,...