koronavirusit

Lamtumira e Chiellini-t, në Wembley ndeshja e fundit me kombëtaren Italiane

Përballja e sotme mes Italisë dhe Argjentinës do të jetë dhe ndeshja e fundit për 37-vjeçarin Giorgio Chiellin. Pikërisht aty ku Chiellini...