Kreu i Partisë Demokratike

Berisha akuza Ramës: Është porositësi i dhunës së ushtruar ndaj meje

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha u shpreh në një konferencë për mediat se Edi Rama është autori dhe porositës i...

Berisha: Më shumë se 200 kandidatë për primaret në PD

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha u shpreh në një konferencë për mediat se janë më  shumë se 200 kandidatë për...

Berisha akuza ndaj Ramës: Qesen me kokainë ia vendosët në stomak

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha hodhi akuza ndaj qeverisë Rama për vdekjen e 32-vjeçarit Laer Kurti në komisariatin nr.3 në...