kryebashkiak

Kandidati i PS fiton me diferencë të thellë Dibrën

Kandidati i Partisë Socialiste Rahim Spahiu ka fituar garën për Bashkinë e Dibrës. Spahiu ka marrë mbi 13995 vota duke lënë pas...

Meta: Veliaj e ka treguar se ka nën kontroll prokurorinë dhe SPAK-un

Ilir Meta akuzoi Erion Veliajn se ka kontroll mbi prokurorinë dhe SPAK. Gjatë një interviste në Now, Meta tha se kryebashkiaku e...