kryemadhi

“Kam pasur fletëthirrje nga SPAK”, Kryemadhi: Pres të më thërrasin edhe për…

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi tha në një deklaratë për mediat jashtë kuvendi se konfliktet në seancën e sotme...

Bonusi i bebes, Kryemadhi: Nuk i stimulon çiftet e reja, i frikëson

Monika Kryemadhi tha gjatë fjalës së saj në parlament se është absurde që të vendosësh kuotën 400 mijë lekë për të...

Sekuestrimi i inceneratorit, Kryemadhi: Jepi SPAK, ktheju çdo qindarkë qytetarëve

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, ka reaguar në lidhje me sekuestrimin e incneratorit të Tiranës. Përmes një postimi në facebook,...

Kryemadhi ironizon kërkesën për Ahmetajn: Arrestimet venë e vijnë, por…

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me kërkesën e SPAK drejtuar Kuvendit për arrestimin e...

Meta, Kryemadhi dhe 3 fëmijët votojnë: Votoni dhe kërkoni llogari

Kryetari dhe deputetja e Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe Monika kryemadhi votuan sot në qendrën e tyre rreth orës 10:45....

Kryemadhi nuk përmbahet: Le të shkojë dhe Yuri Kim me lekët e Edi Ramës

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi tha në “Now me Erla Mëhillin” se manipulimi i zgjedhjeve dhe votave nuk bëhet...

“Të vras, të djeg”, Kryemadhi-Çanit: Kallashin e marr vetëm për fëmijët e mi

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi debatoi në “Now me Erla Mëhillin” përballë gazetarit Arjan Çani i cili tha se...

“Rama do ju masakrojë”, Bushati përplaset me Kryemadhin

Ndërsa Monika Kryemadhi foli për mbrojtjen e votave në zgjedhjet e 14 majit, analisti Andi Bushati iu kundërpërgjigj duke thënë se...

PS kërkon hetim për Kryemadhin, gazetari: Faktet janë sheshit, SPAK të bëjë punën!

Gazetari Flogert Muça tha në një intervistë për Euroneës Albania se hetimin për Monika Kryemadhin nuk ka nevojë ta kërkojë Partia...

Akuzat për financime ruse, Balla: Kryemadhi të dalë të sqarojë

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla foli për mediat sa i takon një financimi rus i cili dyshohet...

“Është në panik”, Kryemadhi për Ramën: U ul te Majko që se vuri në listë për deputet

Monika Kryemadhi tha në mocionin me debat të mbajtur këtë të enjte për çështjen “McGonigal”, se për të kuptuar rëndësinë e...

FOTO/ Kryemadhi ‘braktis’ Metën, qëndron në fund të protestuesve. Topalli në ‘ballë’

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi ka zgjedhur që në protestën që po mbahet nga opozita në ambientete përpara Kryeministrisë,...

Kryemadhi: Dal në protestë si qytetare, jo si mbështetëse e liderëve të opozitës

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, deklaroi në nisje të protestës së opozitës se sot në shesh nuk pritet të...

“S’e heqin dot”, Kryemadhi: Ramën e ka sjellë Meta në pushtet

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi tha në një intervistë për Euronews Albania se problemi i Edi Ramës nuk është...

Kryemadhi: Jam e bindur që Lefter Koka s’e ka ditur ç’ka firmosur për inceneratorët

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi tha në një intervistë për Euronews Albania se ishte e bindur që Lefter Koka...

A po bën opozitën e duhur Ilir Meta? Kryemadhi: Më i forti dhe kur është vetëm

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi, komentoi nga studiot e Euronews Albania, mënyrën e bërjes së opozitë të bashkëshortit të...