kryenegociatoret

Kryenegociatorët e Kosovës dhe Serbisë takohen të mërkurën në Bruksel

Burimet diplomatike i kanë konfirmuar Radios Evropa e Lirë se të mërkurën në Bruksel do të takohen kryenegociatorët e Kosovës dhe...

Sot vazhdon dialogu Kosovë-Serbi

Sot në Bruksel do të mbahet takimi i radhës në nivel kryenegociatorësh mes Kosovës, Besnik Bislimi dhe homologut të tij serb,...