kryetar bashkie

Spahiu: Ka pasur kryebashkiakë trafikantë, por dhe figurat e pastra u korruptuan

Juristi Kreshnik Spahiu e cilësoi të tmerrshme që disa kryetarë bashkish dikur kanë qenë trafikantë droge. Në një intervistë për “Now me...

Spahiu për Belerin: Qeveria shkarkoi edhe 2 kryetar shqiptarë bashkish

Juristi Kreshnik Spahiu argumentoi në një intervistë për Euronews Albania se nuk duhet që qeveria shqiptare të cilësohet si diskriminuese në...

Kreshnik Spahiu: S’e sheh njeri Belindin as si kryetar bashkie, as si kryeministër

Juristi Kreshnik Spahiu tha në një intervistë për “Now me Erla Mëhillin” se Belind Këlliçin nuk e sheh askush as si...